Savcı Sayan, Ağrı 1970 Spor'un Onursal Başkanı Oldu

Ağrı 1970 Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yıldırım ve yönetimi, Belediye Başkanı Savcı Sayan’ı bulundukları ziyarette bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı Sayan'a teşekkür ederek Ağrı 1970 Spor Kulübü Onursal Başkanlık Belgesini takdim etti.

Savcı Sayan, Ağrı 1970 Spor'un Onursal Başkanı Oldu

“Bundan sonra hep beraber Ağrının ve Ağrı Sporun geleceği için mücadele edeceğiz“

Ağrı 1970 Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yıldırım, " Bugün Ağrı belediyesine geldik. Sayın başkanımız Savcı Sayan’ı ziyaret ettik. Bugün itibari ile kendisi takımımızın onursal başkanı oldu. Kendisine belediyesini takdim etmek istedik. Kendisini özel yaptırdığımız formayı ve bardağı hediye ettik inşallah yeni sezonda başkanımızla birlikte hem ağrı hem belediye başkanı hem de Ağrı Sporun onursal başkanı olarak güçlü bir şekilde güçlü bir şekilde gireceğiz. Memleketimizi de ilerletmek için Savcı Bey’in sürekli yanında olacağız. Bundan sonra hep beraber Ağrının ve Ağrı Sporun geleceği için mücadele edeceğiz“ dedi.

“Ağrı Spor Onursal Başkanlık Belgesi benim için gerçekten çok farklı bir belge“

Ağrı Spor başkanı Mehmet Yıldırım’ın takdim ettiği Onursal Başkanlık Belgesini alan Başkan Sayan Yıldırım’a çok teşekkür ederek hayatında aldığı en kıymetli hediye olduğunu söyledi. Sayan konuşmasında şunları aktardı: Ağrı Spor Onursal Başkanlık Belgesi benim için gerçekten çok farklı bir belge. Ben çok belge aldım ama bu benim için bir şeref kaynağıdır. İnşallah bu belgeye layık olmaya çalışacağım. Ağrı Sporun Ağrılıların gururla övünerek alkışladığı bir takım haline getirmek için elimizden geleni yapacağız. Mehmet başkanımızı tebrik ediyorum. Şahsında Ağrı Spor camiasını canı gönülden kutluyorum. Yüreğimde onlarla beraber, cebimizde onlarla beraber olacak. Bundan sonra elimizden ne gelirse yapıyorduk, daha fazlasını yapmaya çalışacağız. Ama bu belgenin onuru olduğu kadar yükü de büyüktür. İnşallah altında ezilmeyiz.“

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2020, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER