Hapishaneden kaçarken deliğe sıkıştı

Rafael Valadao isimli mahkum, Brezilya'nın merkezindeki Ceres'te hapishaneden kurtulmak için duvarda açtığı delikten kaçmaya çalıştı.

Hapishaneden kaçarken deliğe sıkıştı

Mahkumun çılgın girişimi trajikomik bir şekilde sonuçlandı. İriyarı olduğundan deliğe sıkışan mahkum gardiyanları güldürdü.

Brezilya'nın merkezindeki Ceres'te hapishanesinde ilgi çekici bir vaka yaşandı. 16 yaşındaki mahkum Rafael Valadao ve arkadaşları özgürlüklerine kavuşmak için deli bir yola başvurdu.

DELİĞE SIKIŞTI
Duvarda küçük bir delik açan Rafael Valadao ve dostlarının planı suya düştü. Çünkü Rafael Valadao, duvardaki küçük delikten geçemeyecek kadar büyük ve iriyarıydı. Durumdan haberdar olan gardiyanlar olay yerine geldiğinde, Valadao'nun duvara sıkıştığını görür görmez gülme krizine girdi.

Acı çığlığa koşan gardiyanlar, manzarayı gördüğünde gülme krizine girdi

"ACI ŞEKİLDE BAĞIRDI"
Olay yerine gelen itfaiyeci "Diğer mahkumlar onu itmeye çalıştı fakat o duvarda kaldı. Acı içinde bağırmaya başladı ve o sırada gardiyanlar alarma geçti" dedi.

Acı çığlığa koşan gardiyanlar, manzarayı gördüğünde gülme krizine girdi

KAÇAK MAHKUMU ARAMA ÇALIŞMALARI BAŞLATILDI
Valadao'nun yaşamış olduğu aksilik kaçmayı planlayan iki mahkum arkadaşını hapse mahkum etti. Valadao'dan ilkin kaçan mahkum ise kayıplara karıştı. Yetkililer yitik mahkumu aramak için çalışma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER