YUSUF İSLAM ATILMIŞ GÖĞÜSLERİ KABARTTI

Microsoft tarafından düzenlenen Microsoft Eğitim Yazılımları mülakatına Ağrı'dan katılan Yusuf İslam Atılmış, Türkiye birincisi olarak Ağrı'yı gururlandırdı.

YUSUF İSLAM ATILMIŞ GÖĞÜSLERİ KABARTTI

Ağrı 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi’nde 12. Sınıf öğrencisi olan Yusuf İslam Atılmış, Microsoft tarafından düzenlenen ve bin 267 öğrencinin katılmış olduğu Microsoft Eğitim Yazılımları mülakatında birinci olarak Ağrı’yı Türkiye’de başarıyla temsil etti.

Dünyanın en iyi yazılım şirketi olan Microsoft Yazılım Eğitimleri Türkiye mülakatlarına 81 ilden bin 267 kişi müracaat etti. Yapılan değerlendirmeler sonucunda Yusuf İslam Atılmış totalde topladığı puanlarla Türkiye birincisi oldu.

AĞ MEDYA Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Atılmış sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda oğlu Yusuf İslam Atılmış’ın başarısını tebrik etti.

Ahmet Atılmış yaptığı paylaşımda, “Ağrı'nın Büyük Gururu! Oğlum Yusuf İslam Atılmış, Microsoft Yazılım ve Eğitimi mülakatında Türkiye geneli bin 267 adayın total puanının hesaplanması sonucunda en yüksek puanı alarak, bin 267 aday arasından Türkiye birincisi olmuştur. Tebrikler oğlum. Tebrikler Ağrı.“

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2020, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER