Söylediği her şey bir bir çıkmıştı! Müslümanlar Avrupa'ya egemen olacak!

İşte büyük kahin Baba Vanga'nın 2021 kehaneti şaşırtmaya devam ediyor.

Söylediği her şey bir bir çıkmıştı! Müslümanlar Avrupa'ya egemen olacak!

Tarihin en büyük kahinlerinden olan Baba Vanga, 2020'nin bitimine günler kala yeniden gündeme geldi. 2020'nin kabusu koronavirüs salgınını bilen Baba Vanga'nın 2021 için kehanetleri merak konusu oldu. Ancak ünlü kahinin 2021 ile ilgili tek bir kehaneti ortaya çıktı; Dünya'nın yörüngesinde hafif bir kayma olacak.

Gerçek adı Vangeliya Pandeva olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911'de bugün Makedonya topraklarında bulunan Strumitza köyünde dünyaya geldi. Baba Vanga, bu tarihten sonra Orta Çağ'ın ünlü kahini Nostradamus gibi, sonradan gerçek olan kehanetlerde bulunarak, uluslararası üne kavuştu. Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga'nın söylediklerinin büyük bölümü doğru çıktı. 16 yaşındayken yıldırım çarpması sonucu görme yeteneğini kaybeden Baba Vanga'nın kehanetlerinin bazılarının gerçekleşmesi üzerine insanlar ünlü kahinin 2021 kehanetlerini araştırmaya başladı. Ölmeden önce Baba Vanga ile tanışan ve ünlü kâhini ziyaret eden Bulgar sporcu ve antrenör Neshka Stefanova Robeva, Baba Vanga'nın koronavirüsü bildiğini yazdı.

Sosyal medya hesabı üzerinden duyuran 73 yaşındakİ Robeva, "Baba Vanga, onu yıllar önce ziyaret ettiğimde bana, 'Neshka, korona hepimizin üzerinde olacak' demişti. O zaman ne demek istediğini anlayamamıştım. Çünkü korona kelimesi Bulgarcada, koruma ve Rusya'nın ülke dışında hakimiyeti geliyordu. Ben de bunun bütün ülkenin Rusya'nın gönderimini söylemek istediğin sandım. Sadece durumu şimdi anladım. " dedi.

İşte 2021 ve sonraki 12 yıl için Baba Vanga'nın öngörüsü;

2021- Dünya'nın yörüngesinde hafif bir kayma oluşuyor

2025 - Avrupa'da hala çok düşük bir nüfus var

2028 - Yeni bir enerji keşfediliyor. Dünya'da açlık azalıyor. Venüs'e insanlı araç gönderiliyor

2033 - Kutuplardaki buzullar eriyor. Okyanusların su seviyesi yükseliyor

2043 - Dünya ekonomisi düzeliyor. Müslümanlar Avrupa'ya egemen oluyor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER