Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde çalışan kadınları kutladı

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde çalışan kadınları kutladı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, kurumda çalışan kadınları ziyaret ederek karanfiller verdi.

Kökrek, İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasındaki büroları gezerek kadın personele karanfiller takdim etti. Tüm kadınlara sağlık, başarı ve mutluluk dileyen Kökrek, "Toplumumuzun temel taşı olan kadınlar, her alanda özveriyle çalışarak, başarılarıyla ve mücadeleleriyle ilham kaynağımız olmaya devam ediyor. Eğitimden sağlığa, ekonomiden sanata kadar her alanda varlık gösteren kadınlarımız, ülkemizin kalkınmasına ve gelişmesine önemli katkılar sunuyor. Müdürlüğümüz bünyesinde de farklı görevlerde büyük bir özveriyle çalışan siz değerli kadınlar, kurumumuzun başarısında ve hizmet kalitesinin artmasında önemli rol oynuyorsunuz. Çalışmalarınızla, hem kendinizi hem de kurumumuzu gururlandırıyorsunuz. Bu vesileyle, başta şehit annelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum."dedi.

Kökrek'in ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını dile getiren kadın personel de, bu anlamlı günde kendilerini hatırlayan Kökrek'e teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER