BİL KOLEJİ YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIR

Ağrı’da yeni açılan Bil Koleji, 2020-2021 eğitim öğretim yılında ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerinde teknolojik yeniliklerle uyumlu altyapısı ve akademik kadrosuyla öğrencilerini bekliyor.

BİL KOLEJİ YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIR

Ağrı'da iki yıldır faaliyet yürüten Mektebim Koleji, Bil Koleji olarak hizmet vermek için tüm hazırlıklarını tamamladı. Ağrı'da 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında Mektebim Koleji ile yaptıkları iki yıllık ortaklığı bitiren Bil Koleji, yeni eğitim öğretim yılında, Bil Koleji olarak devam edecek.

Bil Kolejinden yapılan açıklamada, “iki yıldır memleketimizin eğitimine katkıda bulunmak için Mektebim Koleji olarak hizmet vermekte idik. İlimize daha iyi hizmet verebilmek adına Türkiye’nin 7 Bölgesinde 42 Kampüs ile Eğitim Öğretim faaliyetini sürdüren İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Bilimsel ve Akademik eğitimi ön plana çıkaran, Öğretmen eğitimlerini, ders içeriklerini, öğrencilerin geleceğe hazırlanıp meslek tercihleri ile ilgili 2023 yılına 100 Kampüs, 100 bin öğrenci hedefleyen Dünya İnovasyon okulları olan Bil Koleji ile Ağrı ilimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Kamuoyuna saygıyla duyururuz" ifadeleri kullanıldı.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2020, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER