BAŞKAN SAYAN ESKİ BAKAN ERGEZEN’İN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede 71 yaşında vefat eden Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) kurucularından ve eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Zeki Ergezen’in cenaze törenine katıldı.

BAŞKAN SAYAN ESKİ BAKAN ERGEZEN’İN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Memleketi Bitlis’in Ahlat ilçesinde son yolculuğuna uğurlanan AK Parti Kurucu Üyesi, Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Bitlis Milletvekili Zeki Ergezen’in cenaze törenine katılan Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ergezen’in memleketine giderek cenaze törenine katıldı.

Geçtiğimiz Cuma günü kanser tedavisi gördüğü Ankara Başkent Hastanesinde hayatını kaybeden Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Zeki Ergezen (71), Ahlat ilçesindeki Ergezen Camii önünde kılınan cenaze namazının ardından Kalender Mezarlığı'nda defnedildi. Cenazeye Bitlis Valisi Oktay Çağatay, Van Valisi M. Emin Bilmez, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nail İlbey, Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, kaymakamlar, belediye başkanları, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER