DASTİNİ BEBE MARKET AĞRI’DA HİZMETE AÇILDI

Dastini bebek mağazası Türkiye’de 40. il olmak üzere 54. Mağazasının Ağrı şubesi yoğun katılımın olduğu açılış programıyla hizmet vermeye başladı.

DASTİNİ BEBE MARKET AĞRI’DA HİZMETE AÇILDI

Ağrı merkez Leylekpınar mahallesinde Murat Demir ve Barış Tayfun tarafından Dastini Bebe Market mağazası'nın 54. şubesi, firmanın genel koordinatörü Bora Çölgeçen’nin de katılımıyla dualar eşliğinde açıldı.

Ağrı’da çocuklu ailelerin hizmetine açılan Dastini Bebe Market, bebek emziğinden biberonuna, bebek arabasından pusetine, kılık kıyafetinden oyuncak grubuna kadar her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

“Bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda 12 yaşa ve 16 yaşa kadar da hizmet verebiliyoruz“

Genel Koordinatör Bora Çölgeçen açılışı yapılan Dastini Bebe Market ile ilgili bilgiler vererek 0-8 yaş grubu çocukların için her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri mağazada Ağrılı vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve yaş grubu değişikliği olabildiğini söyledi. Çölgeçen, firma olarak 2004 yılından beri hizmet verdiklerini ve yurt dışında da 2 tane şubeleri olduğunu belirterek ; “Dastini Bebe Market olarak toplamda 39 ilde 53 mağazamız var. 40. il ve 54. mağaza olarak da Ağrı’da bugün açılış yaptık. Bunların dışında yurt dışında Kosova ve Ukrayna’da olmak üzere 2 şubemiz var. Yani toplamda 56 mağazamız var. Ana konseptimiz 0-8 yaş grubu. Ama tabi ki bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda 12 yaşa ve 16 yaşa kadar da hizmet verebiliyoruz. Yani istiyoruz ki aileler emziğinden biberonuna, bebek arabasından pusetine, kılık kıyafetinden oyuncak grubuna, aksesuarına aradığı her şeyi bünyemizde bulabilsin. Bir bölgede çalışma yaparken öncelikle biz konseptimizin yüzde 70’ini getiriyoruz. Çünkü her bölgenin ihtiyaçları farklıdır. Müşterilerin beklentileri farklıdır. İlk 90 günlük süreç içinde Ağrı halkımızın da beklentileri doğrultusunda ana konseptimizi tamamlamış oluyoruz. Ağrı’ya hayırlı uğurlu olsun diyoruz.“

Mağaza sahipleri Murat Demir ve Barış Tayfun, Ağrı’da Dastini Bebe Market’i açmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek Ağrı’ya hayırlı olmasını diledi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2020, 11:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayriye Uygun
Hayriye Uygun - 3 ay Önce

Çok ama çok güzel olmuş Ağrı’nın bebek ve çocuklarına hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER