“SAĞLIKLI YAŞAMA PEDAL ÇEVİR“

Ağrı'da “Sağlıklı yaşama pedal çevir" bisiklet etkinliği düzenlendi.

“SAĞLIKLI YAŞAMA PEDAL ÇEVİR“

Ağrı’da korona virüs sürecinde normalleşme adımları kapsamında, vatandaşlar alternatif spor branşlarına yönelmeye başladı.

Yeşilay Ağrı Şubesi tarafından organize edilen "Sağlıklı yaşama pedal çevir" sloganı ile düzenlenen etkinlikte, profesyonel bisikletçilerle bir araya gelen Ağrılılar bisiklet sürdü.

Korona virüs (Covid-19) salgını nedeni ile 3 aya yakın bir süredir askıya alınan spor etkinlikleri, normalleşme süreci ile birlikte yeniden başladı.

Yeşilay Ağrı Şube Başkanı Cihangir Aslan'ın eşlik ettiği programda, profesyonel bisikletçilerle birlikte "Sağlıklı yaşama pedal çevir" sloganı ile Ağrı merkezden başlayan bisiklet turları sayesinde katılımcılara eğlenceli ve sağlıklı zaman geçirmeleri sağlandı.

“İnsan sağlığına ve yaşam kalitesine dikkat çekmek istiyoruz“

Arslan, etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada, "Vatandaşlarımızı zararlı her türlü alışkanlıktan korumak ve sağlıklı yaşama yönlendirecek faaliyet alanlarında bulunmak en önemli hedeflerimizden biridir. Bisiklet turları ile insan sağlığına ve yaşam kalitesine dikkat çekmek istiyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2020, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER