Vali Varol’dan, Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara Veda Yemeği

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle atanarak Ağrı’dan ayrılacak olan vali yardımcıları ve kaymakamlarıyla vedalaşmak için düzenlenen akşam yemeği bir araya geldi.

Vali Varol’dan, Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara Veda Yemeği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan, 14 Temmuz 2020 tarihli 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Ağrı’dan ayrılacak olan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar onuruna, valilik tarafından veda programı düzenlendi.

Düzenlenen veda programında yenilen yemeğin ardından Vali Dr. Osman Varol yaptığı konuşmayla, Ağrı’daki görev süreleri boyunca ilin ve ilçelerin kalkınması ve vatandaşların daha müreffeh bir yaşam sürmesi için yapmış oldukları hizmetlerden dolayı vali yardımcıları ve kaymakamlara teşekkür etti. Kendileri ile görev yapmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Varol, kentten ayrılacak olan vali yardımcıları ve kaymakamlara yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Hamur Kaymakamlığı görevine atanan Vali Yardımcısı Yakup Ömeroğlu, Bilecik Söğüt Kaymakamlığı görevine atanan Vali Yardımcısı V. ve Hamur Kaymakamı Ömer Faruk Tuncer, Balıkesir Havran Kaymakamlığı görevine atanan Patnos Kaymakamı Enver Özderin, Ankara Elmadağ Kaymakamlığı görevine atanan Doğubayazıt Kaymakamı Zafer Engin, Rize Vali Yardımcılığı görevine atanan Eleşkirt Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı için gerçekleştirilen veda yemeğine; Vali Dr. Osman Varol, Vali Yardımcıları ve diğer ilçe kaymakamları katıldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2020, 14:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER