AĞRI BEŞİR DERNEĞİ'NDEN AİLELERE SEBZE VE SAHURLUK GIDA YARDIMI

Türkiye genelindeki binlerce gönüllüsüyle ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Beşir Derneği, yaptığı gıda yardımlarıyla zor şartlar altında yaşayan ailelerin yüzünü güldürüyor.

AĞRI BEŞİR DERNEĞİ'NDEN AİLELERE SEBZE VE SAHURLUK GIDA YARDIMI

Beşir Derneği Ağrı Temsilciliği, hayırsever vatandaşlardan gelen ayni ve nakdi bağışlarla, ihtiyaç sahiplerine yönelik erzak, sıcak yemek, ekmek ve ayrıca diğer gıda ürünleri yardımında bulunarak gönül köprüleri kuruyor. Bu kapsamda Beşir Derneği Ağrı Temsilciliği, Ağrı’daki ihtiyaç sahibi onlarca aileye sebze ve sahurluk gıda yardımı gerçekleştirdi. Ailelerin ramazan boyunca kullanabilecekleri sebze, meyve ev sahurluk gıda yardımıyla, ramazan ayında Ağrı’nın tebessümü oldu. Yapılan sebze, meyve ve sahurluk gıda yardımlarından ötürü duydukları memnuniyeti dile getiren aileler, bu hayra vesile olan dernek görevlileri ve hayırsever vatandaşlara teşekkür ettiklerini ifade etti.

Beşir Derneği Ağrı Temsilciliği;

"Yardımseverlerden gelecek ayni ve nakdi yardımlarla, mazlumların yanında olmaya devam edeceğiz. Ağrı Beşir Derneği olarak geçtiğimiz kış aylarında olduğu gibi ramazan boyunca da yardımlarımıza devam edeceğiz. Beşir Derneği Ağrı Temsilciliği olarak ramazanın başlamasıyla beraber aileleri arayarak ya da web sitemiz üzerinden gelen başvuruları değerlendirerek, ailelerin eksik olan malzemelerini soruyor ve ailelerden gelen talepleri yapılan saha çalışmaları ile yerine getiriyoruz. Bugün ki yardımda emeği geçen hal esnafı başta olmak üzere tüm yardımseverlere teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

(MAHSUNİ İZCİ)
Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2021, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER