banner56

Ağrı'nın Hamur ilçesine atanan Kaymakama veda yemeği düzenlendi

Kaymakam Ali Yıldırım onuruna veda yemeği düzenlendi

Ağrı'nın Hamur ilçesine atanan Kaymakama veda yemeği düzenlendi

Manisa'nın Selendi Kaymakamı Ali Yıldırım’ın Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ağrı Hamur Kaymakamlığına atanması sebebiyle Belediye Başkanı Nurullah Savaş tarafınca onuruna veda yemeği programı düzenlendi.
Selendi Nazmi Gürcan Parkında düzenlenen programa Kaymakam Ali Yıldırım ve eşi Manolya Yıldırım, Belediye Başkanı Nurullah Savaş ve eşi Ayçin Savaş, Cumhuriyet Savcısı Oğuzhan Yıldırım, Hakim Miray Zaim, müessese amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.
Kaymakam Yıldırım düzenlenen program dolayısıyla Başkan Savaş’a ve katılımlarından dolayı tüm davetlilere teşekkür etti. Başkan Savaş yaptığı konuşmada hizmetlerinden ötürü Kaymakam Yıldırım’a teşekkür ederken, Kaymakam Yıldırım, "Uyumlu faaliyetlerinden ve desteklerinden dolayı başta Belediye Başkanı Savaş olmak üzere STK'lara, siyasal parti temsilcilerimize, muhtarlarımıza ve bütün mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Selendi ilçemizi oldukça sevdim. Gittiğim yerlerde burayı anlatacağım. Sizin hemşehriniz oldum kapımız her zaman açık sizlerden ayrılıyorum sadece aklımız hep burada olacak. Devlet memuruyuz. Bayrağımızın dalgalandığı her yerde vazife yapacağız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2022, 13:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER