Ağrı’da kamyonet şeker pancarı yüklü traktöre çarptı: 5 yaralı

Ağrı merkeze bağlı aşağı yoldüzü köyü civarlarında olup biten trafik kazasında aynı aileden 2’si ağır, 5 şahıs yaralandı

Ağrı’da kamyonet şeker pancarı yüklü traktöre çarptı: 5 yaralı

Edinilen bilgilere bakılırsa saat 22:30 sularında ağrı merkeze yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta bulunan aşağı yoldüzü köyü civarlarında m.N.Y. Yönetimindeki 04 ah 107 plakalı kamyonet, şeker pancarı yüklü traktörün römorkuna arkadan çarptı. Meydana gelen kazada, kamyonette bulunan aynı aileden oldukları öğrenilen 2'si ağır olmak üzere 5 şahıs yaralandı. Kazayı görenlerin haber vermesi üzerine vaka yerine gelen esenlik ekipleri, yaralılara ilk müdahalesini olay yerinde yaptı. Yaralılar ardından ağrı eğitim ve araştırma hastanesi’ne kaldırıldı.
Durumu ağır olan anne a.Y. Ile 2 yaşındaki oğlu h.Y. Buradan da erzurum tahsil ve araştırma hastanesi’ne sevk edilirken durumları iyi olan baba m.N.Y. Ile oğulları 5 yaşındaki h.Y. Ve 16 yaşındaki t.Y.’nin tedavilerinin ağrı’da devam edeceği öğrenildi.
öte yandan vaka yerinde inceleme icra eden jandarma ekipleri tahkikat başlatırken kaza geçiren araçlar çekici yardımı ile yoldan kaldırıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER