AİÇÜ ile EPÖDER Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

AİÇÜ ile EPÖDER Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile Eğitim Programları ve Öğretim Derneği (EPÖDER) arasında, ‘Sosyal Karmaşa Çağında Eğitim Programları (Curriculum in the Age of Social Complexity)’ ana temalı 12. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi’nin (ICCI-EPOK 2024) düzenlenmesine yönelik iş birliği protokolü imzalandı.  

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut ve EPÖDER Başkanı Doç. Dr. Mustafa Cem Babadoğan tarafından imzalanan protokole göre, 10-12 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Kongrede, ulusal ve uluslararası platformlarda eğitim programları ve öğretim alanı başta olmak üzere eğitim bilimlerinde temaya uygun çalışmaları olan araştırmacılar güncel araştırmalarını paylaşacak.

AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, EPÖDER ile imzalanan iş birliği protokolü kapsamında öğretmen eğitimi alanında önemli çalışmaları olan her biri birbirinden değerli bilim insanlarının, dünyada ve Türkiye’de eğitim programları ve öğretim konularına dair bildirilerini sunacağı uluslararası kongreye ev sahipliği yapacak olmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Prof. Dr. Karabulut, gerçekleştirilen iş birliği dolayısıyla EPÖDER Başkanı Doç. Dr. Mustafa Cem Babadoğan’a Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Önder Şimşek’e ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER