AK PARTİ YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZHASEKİ AĞRI'DA

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Ağrı’ya geldi.

AK PARTİ YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖZHASEKİ AĞRI'DA

Bir takım temas ve incelemelerde bulunmak üzere Ağrı’ya gelen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Ağrı Ahmedi Hani Havalimanı'nda AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, AK Parti Ağrı İl Başkanı Av. Abbas Aydın ve parti teşkilatı tarafından karşılandı. Özhaseki’yi karşılama programına Ağrı Belediyesi tarafından çocuklardan oluşturulan pandemi müfettişleri de katıldı. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Ağrı’da gerçekleştirdiği programına Eleşkirt ilçesinden başladı.

Vali Varol ve beraberindekilerle birlikte Eleşkirt Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 15 Temmuz Parkı'nın açılışına katılan Özhaseki, burada bir konuşma gerçekleştirdi. Özhaseki, konuşmasında 15 Temmuz gecesi yaşananları hatırlatarak, “Hiçbir zaman unutmak istemediğimiz ve her an hatırlatmaya da devam edeceğimiz 15 Temmuz ismini verdiğimiz bu parkın açılışının Eleşkirt’e ve Ağrı’ya hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Özhaseki, 15 Temmuz Parkı açılış programının ardından AK Parti'ye katılan belediye meclis üyeleri için düzenlenen programa katıldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER