DEVA PARTİSİNDEN AĞRI MEMLEKET GAZETESİNE ZİYARET

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Ağrı İl Başkanı ve Kurucu Heyeti, tanışmak ve parti olarak genel amaçlarını anlatmak için Ağrı Memleket Gazetesini ziyaret etti.

DEVA PARTİSİNDEN AĞRI MEMLEKET GAZETESİNE ZİYARET

Ziyarette bulundukları Memleket Gazetesinde, Genel Yayın Yönetmeni Kerem Engin ve Gazetenin çalışanlarıyla bir araya gelen DEVA Partisi Ağrı İl Başkanı ve İl Kurucu Heyeti, kendilerini teker teker tanıtarak DEVA Partisi olarak Ağrı’da yürütecekleri çalışmaları ve bu doğrultuda izleyecekleri yolu anlattı.

Ziyarette parti adına açıklamalarda bulunan İl Başkanı Murat Dağtekin, Demokrasi ve Atılım Partisi Ağrı teşkilatı olarak ziyaretleri başladıklarını aktardı. Dağtekin, il ve ilçe teşkilatlanmalarını yeni bitirdiklerini ve önümüzdeki günlerde sırasıyla ilçe kongreleri yapmaya başlayacaklarını da söyledi. Türkiye genelinde ve Ağrı’da yeni bir söylemle, daha özgün bir muhalefetle siyasi bir süreç izleyeceklerini belirten Dağtekin, teşkilatlarının hemen hemen tamamının yetkin, liyakat sahibi olduğunu kaydederek, kesinlikle seçimden seçime halkı ziyaret eden bir siyasi çizgiden uzak, sürekli halkla içi çe, halkın derdini dinleyen, sivil toplum kuruluşlarıyla ve basınla sürekli istişare eden onların eleştirilerine ve önerilerine açık olacaklarını ifade etti.

Dağtekin, yeni bir siyasi hareket ve çoğulcu yaklaşımla, demokratik anlayışı benimseyen kendi içinde de farklılıkları barındıran bir parti olduklarını ifade ederek, ülkemizin son yıllarda yaşadığı sıkıntıların çözümü olarak önemli projelerinin olduğunu da aktardı. Özellikle ekonomik anlamda Türkiye’yi refaha kavuşturacak bir kadroya sahip olduklarını, Parti Genel Başkanlarının bu konuda yetkin biri olduğunu bununla beraber Ağrı’da ve ilçelerinde de yine aynı kuşatıcı bir dil ile anlayışla siyasi bir çizgi benimseyeceklerini, her şeye karşı duran her şeye itiraz eden bir muhalefet değil, doğruya doğru diyebilen yanlışın da karşısında durabilen bir muhalefet dilini edeceklerini aktaran DEVA Partisi Ağrı İl Başkanı Murat Dağtekin, başladıkları ziyaretlere devam ederek herkesin kapısını çalacaklarını insanlara kendilerini anlatmaya, plan ve projelerini, siyasi çizgilerini söylemlerini halka ulaştırmayı amaçladıklarını aktardı.

Memleket Gazetesi genel Yayın Yönetmeni Kerem Engin ise Ağrı Memleket Gazetesi olarak DEVA Partisi İl teşkilatına yapacakları işlerde kendilerine başarılar diledi.

Ziyaret, Memleket Gazetesi önünde toplu fotoğraf çekimlerinin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 12:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Efe
Efe - 7 ay Önce

Allah yolunuzu açık eylesin

SIRADAKİ HABER