banner56

Erzurum Şube Müdürlüğünden Ağrı’da ziyaretler

Basın İlan Kurumu Erzurum Şube Müdürü Tahsin Şahin görev alanında bulunan Ağrı’da kurum ve gazetelere ziyarette bulundu.

Erzurum Şube Müdürlüğünden Ağrı’da ziyaretler

Basın İlan Kurumu Erzurum Şube Müdürlüğünün faaliyet alanında bulunan Ağrı’da Vali Dr. Osman Varol’u ziyaret eden Şube Müdürü Tahsin Şahin, Kurumun düzenleyici, destekleyici ve denetleyici görevleri ile sektöre ilişkin bilgilendirmede bulundu. Şahin, ziyaret anısına Vali Varol’a “Hatay Devleti Resmi Gazetesi” kitabını takdim etti.

Ağrı’nın Patnos ilçesinde Kaymakam Yusuf Cankatar, Milli Eğitim Müdürü Yakup Taşdemir, İcra Müdürlüğü ve Hukuk Mahkemeleri Kalemlerini ziyaret eden Şahin, ilçedeki kurumların ilanlarına ilişkin konuları görüştü.

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesine de geçen Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Bahri Yalçınöz ile İcra Müdürlüğü ve Hukuk Mahkemeleri Kalemlerini ziyaret etti.  

Kamu kurum ve kuruluşlarında gerçekleştirilen görüşmelerin arından Basın İlan Kurumu Erzurum Şube Müdürü Tahsin Şahin ve beraberindeki Şube personeli Mustafa Köksalan, Ağrı il merkezinde yayınlanan resmi ilan ve reklam yayınlama hakkına sahip Ağrı Memleket ve Ağrı Hakimiyet, Doğubayazıt ilçesinde Doğubayazıt, Doğubayazıt Halkın Sesi ve Doğubayazıt Narinkale gazeteleri ile Patnos ilçesinde Patnos Haber ve Patnos Çağrı’nın Sesi gazetelerini ziyaret ederek Kurum mevzuatı kapsamında yapılması gereken işler ile sektörün sorunları ve çözüm önerileri üzerine görüş alışverişinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER