GELECEK PARTİSİ AĞRI İL TEŞKİLATINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

GELECEK Partisi Ağrı İl Başkanı ve Kurucu Heyeti, tanışmak ve parti olarak genel amaçlarını anlatmak için Ağrı Memleket Gazetesini ziyaret etti.

GELECEK PARTİSİ AĞRI İL TEŞKİLATINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

Ziyarette bulundukları Ağrı MEMLEKET Gazetesinde, Genel Yayın Yönetmeni Kerem Engin ve  Gazetenin çalışanlarıyla bir araya gelen GELECEK Partisi Ağrı İl Başkanı ve İl Kurucu Heyeti, kendilerini tanıtarak GELECEK Partisi olarak Ağrı’da yürütecekleri çalışmaları ve bu doğrultuda izleyecekleri yolu anlattı.

Ziyarette parti adına açıklamalarda bulunan İl Başkanı Yunus KAYA, GELECEK Partisi Ağrı teşkilatı olarak ziyaretlerine devam ettiklerini, GELECEK Partisi olarak Türkiye'nin ve özellikle bölgenin 3. bir sese ihtiyaç olduğunu düşündüklerini dile getirdi. KAYA, 3. bir ses olmaya bölgede AK Parti ve HDP'ye oy vermek istemeyenlerin GELECEK Partisi'nde kendilerini rahat bir şekilde ifade edebileceklerini aktardı. Sivil toplum kuruluşlarıyla ve basınla sürekli istişare eden onların eleştirilerine ve önerilerine açık olacaklarını ifade etti.

KAYA, genel başkanlarının ülkenin bir dönem başbakanlık yapmasının, ülkedeki bir çok soruna vakıf olduklarının en açık delili olduğunu belirtti. Kendi kadrolarıyla iş başına geldiklerinde Türkiye'nin ve bölgenin bir çok sorununu hızlı bir şekilde çözeceklerini aktardı. Genel başkanlarının bölgede iyi tanındığını, teveccühle karşılandığını aktaran KAYA, yeni bir siyasi hareket ve demokratik anlayışı benimseyen bir parti olduklarını ifade ederek, ülkemizin son yıllarda yaşadığı sıkıntıların çözümü olarak önemli projelerinin olduğunu da aktardı. Ağrı'da oluşturulan kadrolarında özellikle farklı kesimlerden isimlerle beraber çalıştıklarını ve bu renkli kadroyla her düşünceye açık olduklarını dile getirdi.  Partilerinin önümüzde ki seçimde iktidara gelebileceğini ve Türkiye'nin bir çok sorununu çözebileceklerini söyledi. Siyasetin günümüzde zor olduğunu, özellikle bu süreçte halkın açık bir şekilde yanında olamadıklarını ama halkın gönüllerinin ve fikirlerinin yanında olduklarını dile getirdi. İçinde bulunduğumuz dönemin yoğun bir baskı havasında ötürü insanların tercihlerini ve  fikirlerini rahat bir şekilde ifade edemediklerini aktaran KAYA, önümüzdeki seçimde her şeyin daha net olacağını belirterek çalışmalarına hızla devam ettiklerini aktardı. Özellikle yerel basının öneminden bahseden KAYA, yerel basından desteklerini beklediklerini ifade etti.

Ağrı MEMLEKET Gazetesi genel Yayın Yönetmeni Kerem Engin ise Ağrı Memleket Gazetesi olarak GELECEK Partisi İl teşkilatının takdim ettiği hediye için teşekkür ederek yapacakları işlerde kendilerine başarılar diledi.

Ziyaret, Memleket Gazetesi önünde toplu fotoğraf çekimlerinin ardından sona erdi. (

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER