HAYDİ AĞRI !

İşgalci İsrail'in saldırıları sonucu zor durumda olan Gazze'nin yaralarını sararak beraber imar edelim.

HAYDİ AĞRI !

Gazzeli kardeşlerimizin sessiz çığlığına ses olalım.

Gazze’de İsrail'in saldırılarından dolayı yüzlerce kişi yaralandı veya sakat kaldı. Filistin halkı abluka ve ekonomik sıkıntıların yanı sıra birçok zorlukla mücadele ediyor. Maalesef gerek sözde medeni dünya ülkeleri ve gerek İslam İşbirliği Teşkilatına üye birçok ülke İsrail’in saldırıları ve katliamlarını görmezden geliyor.

Yaşam alanları ve siviller hedef alınmaya devam ediyor. Yaşananlar sebebiyle acil olarak sağlık, barınma ve gıda gibi birçok alanda yardıma ihtiyaç var. Evler ve su şebekeleri zarar gördü. Yaklaşık 10 bin ev susuz kaldı. Ayrıca bölgeye malzeme ve yakıt girişine izin verilmiyor. Saatlerce elektrik kesintisi yaşanan Gazze’de hastane hizmetleri yakıta bağlı.

Gelin, Ağrı olarak bizler de Gazze’deki ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yardımcı olalım. Yapacağınız küçük bir yardım bir kişinin hayatını kolaylaştırabilir. Unutmayın! Siyonist katillerin evlerini yıktığı hayatlarını kararttığı Filistinli ailelerin size acil ihtiyaçları var. Vakit zulme karşı mazlumların yanında durup kardeşlerimize umut olma zamanı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER