Öğretmenler kendileri için düzenlenen konserde doyasıya eğlendi

Ağrı belediyesi tarafınca öğretmenler günü dolayısıyla düzenlenen ceylan avcı konseriyle, öğretmen ve öğrenciler eğlenceli anlar yaşadı.

Öğretmenler kendileri için düzenlenen konserde doyasıya eğlendi

Ağrı belediyesinin öğretmenler günü nedeniyle öğretmenlere yönelik düzenlemiş olduğu konserle şanlıurfa’dan gelen sıra gecesi kadrosu ile ceylan avcı, ağrı ibrahim çeçen üniversitesi kültür ve kurultay merkezinde sahne aldı. Sıra gecesi kadrosunun seslendirdiği şarkı ve türkülerin peşinden sahneye çıkan ceylan avcı ise söylediği şarkı ve türküler ile konsere katılan vatandaşlara keyifli anlamış olur yaşattı. şarkılar eşliğinde çekilen halayların arkasından ağrı belediye başkanı savcı sayan’da sahneye çıkarak şarkı söylemiş oldu .
Belediye başkanı savcı sayan, düzenlenen etkinliği pkk tarafından şehit edilen aybüke yalçın’a adadığını vurgulayarak, öğretmenlerin yerinin kutsal olduğunu belirtti. Başkan sayan, her zaman öğretmenlerin yanında olacaklarını ifade ederek, “öğretmenler gününde öğretmenlerimizi bir nebze olsun sevindirmek istedik. Onlar bizim her şeyimiz, yaşamımız. Onlarla gaslımüzü açıyoruz, onlarla hayatı bitiriyoruz. Tanrı hiç kimseyi öğretmensiz etmesin. Bizim ilk öğretmenlerimiz anne ve babalarımız. Hatta ilk öğretmenimiz annemiz, yardımcı öğretmenimiz babamız. Ondan sonra okula başlarken sizin şeklinde kıymetli öğretmenler ile tanışıyoruz. Iyi ki varsınız. Allah eksikliğinizi vermesin. Tanrı her insana öğretmen yüreği nasip etsin” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER