banner56

Başkan Acar’a “Yılın En İyi Hizmet Veren Belediyesi” ödülü verildi

Ağrı Doğubayazıt Belediyesi, Business World Awards’da ‘Yılın En İyi Hizmet Veren İlçe Belediyesi’ ödülünün sahibi oldu.

Başkan Acar’a “Yılın En İyi Hizmet  Veren Belediyesi” ödülü verildi

Özge Ulusoy'un sunuculuğunu üstlendiği, sanat, siyaset ve iş dünyasının renkli simalarının bir araya geldiği ödül gecesinde, Belediye Başkanı Yıldız Acar ‘Yılın En İyi Hizmet Veren İlçe Belediyesi’ ödülünün sahibi oldu. Sinema dünyasının duayenlerinden olan İlyas Salman, ‘Aydemir Akbaş Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne layık görülürken, SHOW haber, Haber Global, CNN , FOX TV ,BEİN SPORT gibi kanallar ise yılın en iyi haber spikerleri ödülü aldı.
İstanbul’da düzenlenen gecede yapmış olduğu çalışmalar ve bölge halkına sağladığı güven ile, belediyecilik alanında yeniliklerle adından sıkça söz ettiren Doğubayazıt Belediyesi ve Belediye Başkanı Yıldız Acar, bütün dikkatleri üzerine topladı.  

 ‘Yılın En İyi Hizmet Veren Belediyesi’ ödülünü alan  Acar, şunları söyledi:

“BİZLER ARTIK TEMEL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞININ ÇOK ÖTESİNDEYİZ”
'' Doğunun en doğusundan ve güneşin umuda doğduğu şehrimizden, yani Doğubayazıt'tan herkese selamlar sevgiler. Öncelikle benim için çok büyük öneme sahip olan bu ödülü, samimi, sıcak ve misafirperver Halkım adına aldığım için çok mutluyum.  Bizler artık temel belediyecilik anlayışının çok ötesindeyiz. Hergün yeni bir proje üretiyor, ve katılımcı bir yapı ile halkımızla iç içe yaşıyoruz . Bölgenin her sorununu analiz ettik ve üstesinden gelmek için büyük çaba harcıyoruz."

“İMKANLARIMIZI DOĞRU ZAMANDA VE DOĞRU YERDE KULLANIYORUZ”
“Sosyal sorumluluk projeleriyle de her imkânı halkımıza sunmaya çalışıyoruz ve bunu başarıyoruz. Bilindiği gibi son dönemde dünyadaki ekonomik krize aldırış etmeden, bütün imkânlarımızı doğru zamanda ve doğru yerde kullanıyoruz. Ve bu bizi gittikçe güçlendiriyor. Kısacası başarıya giden yol hep engebelidir. Ama biz bu engelleri hep yok saydık ve başardık. Mevlana'nın dediği gibi "Sen yola çık yol San görünür ". Bizde halkımız için çıktık yola. Buradan Doğubayazıt'a Selamlarımı iletiyorum, Bu güzel ve anlamlı gecede nazik davetiniz için halkım adına teşekkür ediyorum .”


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER