Kaymakam balcı’dan öğrencilere beyazperde keyfi

Kaymakam balcı’dan öğrencilere beyazperde keyfi

Diyadin kaymakamı ve diyadin belediye başkan vekili alper balcı öğrencilerle diyadin belediyesi gençlik, kültür ve sanat merkezindeki cep sinemasında film izledi.
Ilçedeki yurttaşları ve öğrencileri diyadin belediye gençlik, kültür ve sanat merkezindeki cep sinemasında sinemayla buluşturan diyadin kaymakamlığı ve diyadin belediyesi bugün de ilçede bulunan öğrencileri sinemayla buluşturdu.
Bugüne dek ilk kere beyazperde ortamını yaşayan çocukları sadece bırakmayarak onlarla beraber film izleyen kaymakam ve belediye başkan vekili alper balcı film sonrası çocuklarla yakından ilgilenerek ve her vakit yanında olacaklarını vurgulayan kaymakam balcı, "bu anlamlı filmi siz kıymetli çocuklarımızla seyredip güzel bir vakit geçirmenizi istedik" dedi.
Beyazperde seyretme fırsatı buldukları için çok mutlu olduklarını anlatan çocuklar ise, "bu fırsatı bize sunup bizleri sinemayla icatturan bizimle film izleyip güzel bigün geçirmemizi elde eden kaymakam ve belediye başkan vekili alper balcı’ya teşekkür ederiz" dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER