"Ağrılı Çocuklara Bayramlık" projesi ile çocukların yüzlerini güldürdüler

Ağrı’da yaşayan dört arkadaş, başlattıkları “Ağrılı Çocuklara Bayramlık“ adlı proje ile 210 tane çocuğa bayramlık kıyafet alıp ikamet adreslerine ulaştırdı.

"Ağrılı Çocuklara Bayramlık" projesi ile çocukların yüzlerini güldürdüler

Yusuf Yıldırım, Enes Turan, Nesibe Alpaslan, Sümeyye Göksu isimli dört arkadaş, kendi aralarında başlattıkları sosyal sorumluluk projesi olan "Ağrılı Çocuklara Bayramlık" ile hayırseverlerden topladıkları yardımlara kendileri de katkıda bulunarak Ağrılı ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık kıyafetler alıp yüzlerini güldürdü.

"Ağrılı Çocuklara Bayramlık" projesini başlatan Yusuf Yıldırım, hayırseverlerden topladıkları yardımlara kendilerinin de katkı sağladıklarını ve ellerinden geldiğince fazla çocuğa ulaşmaya çalıştıklarını belirtti. Proje dahilinde aldıkları bayramlık kıyafetleri ihtiyaç sahibi ailelerle buluşturduklarını anlatan Yıldırım, “ Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ağrı’nın 18 mahallesinde ve 6 köyünde ihtiyaç sahibi 210 çocukla buluşturduk. Mesele aslında 210 çocuğa bayramlık almak değil, o çocukların hayatlarına dokunmak, bayramları unutulmaz yapmak. İhtiyaç sahibi kişilere destek olmak ve onları mutlu etmek. Ancak bu şekilde biz de mutlu olabiliriz. Onların sevinçlerine de sıkıntılarına ortak oluyoruz. Hayat paylaştıkça güzel. Yaşanan bu zorlu süreçte yardımlaşmanın ve dayanışmanın önemli olduğunu belirterek yardımlaşma ruhuna öncülük ettik“ İfadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER