AĞRILI GENÇ YETENEKLERİN İLK KLİBİ BEĞENİ TOPLADI

Ağrı’da müzikle ilgilenen yetenekli gençlerin Youtube de yayınlanan ilk klip çalışmaları, beğeni toplamayı başardı.

AĞRILI GENÇ YETENEKLERİN İLK KLİBİ BEĞENİ TOPLADI

Ağrı’da kısıtlı şartlarda müzik çalışmaları yürüten genç yeteneklerin Youtube müzik programında yayınlanan klipleri, yoğun ilgi görerek beğeni topladı.

Yeteneklerini birleştiren Sinan Kaya, Pınar Alp, Muhammed Kocaağa ve Ferat Aktaş isimli arkadaş grubu, kısıtlı imkanlarda da olsa yaptıkları kliple yerelde güzel bir işe imza atarak dikkatleri çekmeyi başardı.

“Çok güzel tepkilerle karşılaştık“

Yaptıkları klip çalışması ile ilgili bilgi veren Sinan Kaya, ekip olarak güzel yerlere gelmek için çabaladıklarını dile getirerek destek beklediklerini söyledi. Sinan Kaya “Yıllardır müzik alanında çeşitli çalışmalar yapıyoruz arkadaş grubumuzla. Bu çalışmalarımızın neticesinde İlk klipimizi yayınladık. Çok güzel tepkilerle karşılaştık. Bu anlamda bize manevi desteğini eksik etmeyen yakınlarımıza çok teşekkür ediyoruz. İnşallah ilerleyen süreçlerde daha iyi imkanlarla daha güzel işler ortaya koyacağız.“ Şeklinde konuştu.

“Zor imkanlar aşıldıktan sonra çok ama çok iyi şeyler yapacağız“

Kaya, zor şartlarda müzik yapmaya çalıştıklarını dile getirdiği konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

Ekip olarak bunları dile getirmek istedik. Ağrı’da imkanlar aşırı kısıtlı. Yapmak istediğimiz şeyleri yapamıyoruz. Ve bu bizi gerçekten üzüyor. Stüdyomuz yok, kayıt alabileceğimiz cihazlarımız yok. Açıkçası hayal gücümüzü kullanabilecek imkan gücümüz olmadığından elimizden sadece gelen imkanlarla bunu yapabildik. İnşallah ekip olarak daha iyi işler yapacağız. Biz buna inanıyoruz. Bugün nasıl müzik dinleniliyor ise hüzünlenip mutlu olup eğlenebiliyorsak bunların ki devamını insanlar fazlasıyla istiyor çünkü tatmin olma duygusu var. Biz insanlara hitap edebiliyoruz ki isteniyoruz. İnşallah ekip olarak Sinan Kaya, Pınar Alp, Muhammed Kocaağa ve Ferat Aktaş'la zor imkanlar aşıldıktan sonra çok ama çok iyi şeyler yapacağız “

(DEMET AYDEMİR)

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER