PTT’DEN 180. MÜŞTERİYE KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ HEDİYESİ

Posta ve Telgraf Teşkilatı'nın (PTT) 180. kuruluş yıl dönümü Ağrı’da çeşitli etkinliklerle kutlandı.

PTT’DEN 180. MÜŞTERİYE KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ HEDİYESİ

Düzenlenen etkinlikler kapsamında PTT Ağrı Merkez şubesine gelerek PTT’nin kuruluş yıl dönümüyle aynı rakamları taşıyan 180 numaralı gişe numarasını alan Volkan Erdem’e, PTT Başmüdürü Kerem Öztürk tarafından PTT AŞ’nin 180’inci kuruluş yıl dönümünü sebebiyle plaket ve çeşitli hediyeler verildi.

Posta Nezareti olarak 23 Ekim 1840'ta kurulan PTT’nin 180. Kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında, PTT Ağrı Şubesinde etkinliklerin düzenlendiği PTT Ağrı Şubesi’nde Başmüdürlük görevini sürdüren Kerem Öztürk, konu ile ilgili açıklama yaptı.

Başmüdür Kerem Öztürk, PTT 180. yılının heyecanını yaşadıklarını belirterek 180. müşteri olan Volkan Erdem’i çeşitli hediyeler verdiklerini dile getirdi. Öztürk açıklamasında, “İki asra yakın tarihini tecrübesiyle birleştiren, geçmiş ve gelecek arasında bir köprü kuran Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) olarak, yeni bakış açısıyla, teknolojik yatırımlarımızı, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla da ürün ve hizmet çeşitliliğimizi geçen gün yapmayı sürdürüyoruz. Türkiye'nin en köklü kurumları arasında yer alarak, posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde ülkemize hizmet vermeye devam ediyoruz. Posta sohbeti yanı sıra cevap mesaj paylaşılabilen ve küreselleşen dünya pazarında söz sahibi olmak için iddialı olduğu sıfatlı bir kurum olmayı hedefliyoruz. Tüketicinin yanında olan büyük tüketiciden alan bir yaklaşımla, 43 bini çalışan çalışanımız ve 5 bini aşkın hizmet noktamız sayesinde "gidilmeyen yere gitmek ve olunmayan yerde olmak" ilkesini Türkiye'nin her köşesinde hayata geçiriyoruz “ dedi.

PTT olarak hizmetlerini teknolojik alt yapıyla güçlendirirken, bir yandan da yurt içi pazarda rekabetin getirdiği avantajı sürdürdüklerini aktaran Öztürk, “Diğer yandan da uluslararası faaliyetlerle kurumumuzu bir adım öteye taşıyoruz. Bir dünya markası olma yolunda çalışmalarımızı hızlandırarak, sektörel anlamda yeniliklerin öncüsü olan inovasyon, Ar-Ge ve dijitalleşmeyi ön planda tutarak 180 yıl önce atılan tohumların meyvelerini alıyoruz. Teknolojik yatırımlarıyla Türkiye’nin yarınına değer katacak önemli bir aktör olarak ülkemizin dünya ile entegrasyonunu sağlamaya devam ediyoruz. Ülkemizde ve dünyada posta teşkilatlarının öneminin anlaşıldığı pandemi döneminde, tıpkı dün olduğu gibi bugün de milletimizin en büyük destekçisi olan PTT Ailesi olarak ülkemiz için mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla çalıştık. Bu süreçte büyük bir vefa örneği sergileyen PTT emekçileri, maske dağıtımından, maaş ödemeden lojistik hizmetlere kadar birçok görüşlerin yanında oldu.“ Şeklinde konuştu.

PTT Ağrı Şubesi Başmüdürü konuşmasına şunları ekledi:

Dünya Posta Birliği idari Konsey Başkanlığı göreviyle güçlü ve karar alıcı konumumuzu bir adım öteye taşıyarak, ülkemizi uluslararası platformlarda gururla temsil ettik. Şirketimizin uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimini dünya posta sektöre yön veren bir anlayışla birleştirerek görevimizi yürütüyoruz. Onun geçen gün kendini ve hedeflerini geliştiren PTT Ailesi olarak, ülkemizi temsil etme anlayışımızı sürdürürken, 2023 hedeflerimize de sağlam adımlarla ilerliyoruz.“

PTT Ağrı Şubesinde 180. müşteri olan Volkan Erdem ise aldığı hediyelerden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, çok şaşırdığını söyledi. Erdem, PTT’nin hizmetlerinden memnun olduğunu ve her türlü işlemlerini PTT ile gördüğünü belirtti.

(DEMET AYDEMİR)

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER