Seç Market Millet Bahçesi Şubesinden Memur-Sen’in 7 bin üyesine yüzde 5 indirim

Ağrı’da Memur-Sen ve Seç Market Millet Bahçesi Şubesi arasında, Ağrı merkez ve ilçelerde bulunan yaklaşık 7 bin Memur–Sen üyesine yüzde 5’lik indirim sunan protokol imzalandı.

Seç Market Millet Bahçesi Şubesinden Memur-Sen’in 7 bin üyesine yüzde 5 indirim

Ağrı Memur-Sen üyelerinin faydalanabilmesi için Seç Market Millet Bahçesi Şubesinde bir yıl geçerli yüzde 5 oranında indirim sunan bir protokol imzaladı. Protokol Memur-Sen İl Temsilcisi Abdurrahman Aslan ve Seç Market Millet Bahçesi Şubesi Yöneticisi Serhat Hasanoğlu tarafından imzalandı.

“Üyelerimiz motif kart veya üyelik kartlarını göstererek kasada yüzde beşlik indirim hakkını kazanmış oldular“

Konu ile ilgili bilgi veren Memur Sen İl Temsilcisi Abdurrahman Aslan, üyeler için Memur-Sen Konfederasyonu olarak kuruldukları günden beri çalışmalar yaptıklarını belirtti. Aslan, Ağrı’da Memur-Sen üye sayısının yaklaşık 7 bine ulaştığını ve üyeler için çeşitli çalışmalar yürüttüklerini ifade ederek, “Bugün Ağrı’da Seç Market Millet Bahçesi Şubesi ile yaptığımız anlaşma gereği Ağrı’da ikamet eden yaklaşık 7 bine Memur Sen üyelesine yüzde 5’lik bir indirim hakkı kazandırdık. Sözleşmenin süresi bir yıldır. Bu bir yıl içerisinde üyelerimiz motif kart veya üyelik kartlarını göstererek kasada yüzde beşlik indirim hakkını kazanmış oldular.“ Şeklinde konuştu.

“Çeşitli sektörlerle anlaşmalar imzalayarak üyelerimize kazanım sağlıyoruz“

Memur Sen İl Temsilcisi Aslan yaptığı konuşmada, “Memur-Sen Konfederasyonu olarak biz kurulduğumuz günden bu güne kadar toplu sözleşmelerle üyelerimize kazandırdıklarımızın yanında sosyal hayatta da onların hayatlarını kolaylaştırmak ve ceplerine giren paranın daha çok olması, çıkanında biraz daha azalması için çalışmalar yaptık. Türkiye genelinde Memur Sen ailesi olarak çeşitli sektörlerle anlaşmalar imzalayarak üyelerimize kazanım sağlıyoruz.“ İfadelerini kullandı.

“Doğa Kolejine çocuklarını kaydeden üyelerimize yüzde 25’lik bir indirim hakkı kazandırdık“

Seç Market Millet Bahçesi Şubesi yöneticisine Memur-Sen üyeleri için yaptığı duyarlılığından dolayı teşekkür eden İl Temsilcisi Aslan, konuşmasına şunları aktardı:

“Yaptığı duyarlı davranıştan dolayı Seç Market Millet Bahçesi Şubesi yöneticisi Serhat Hasanoğlu’na teşekkür ediyorum. Bizlerde üyelerimize dönük Ağrı’da çeşitli hizmet sektörlerinde indirim kazandırmaya çalışıyoruz. Dün Doğa Kolejine çocuklarını kaydeden üyelerimize yüzde 25’lik bir indirim hakkı kazandırdık. Bu anlamda faydası dokunan herkese teşekkür ederiz.“

“Ürünlerimizin arasında duyulmamış bilinmeyen hiçbir marka yoktur“

Seç Bayii Sorumlusu Caner Apaydın, Seç Marketler zincirinde satılan ürünlerin markalı olduğunu dile getirerek, “Ürünlerimizin tamamı markalıdır. Bunu özellikle belirtmek isterim. Ürünlerimizin arasında duyulmamış bilinmeyen hiçbir marka yoktur. Üyeler güvenle alışveriş yapıp ürünlerimizi kullanabilir“ dedi.

(Demet Aydemir)

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020, 13:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
can yoldaş
can yoldaş - 1 ay Önce

adam philip morris ta hırsızlık yapıp işten atılıyor şimdi de seç te mi aynı şeyi yapacak

SIRADAKİ HABER