VALİ ELBAN AĞRI’YA VEDA EDİYOR

Adana Valiliğine ataması yapılan Süleyman Elban, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ve başkan yardımcılarıyla vedalaştı.

VALİ ELBAN AĞRI’YA VEDA EDİYOR

Adana Valiliği görevine başlamadan önce Ağrı’da görev yapmakta olan kurum müdürleri, müdür yardımcıları ve resmi kurumlarda görev yapan birçok kişiyle vedalaşmaya başladı. Önümüzdeki günlerde Adana’ya gidecek olan Vali Süleyman Elban, ilçe kaymakamlarını ve Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut’a veda ziyaretlerinde bulundu.

İl Genel Meclis üyeleri ile de vedalaşan Vali Elban, akabinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci ve İl Özel İdaresi personelleri ile vedalaştı. İl Genel Meclis üyeleri ile vedalaşma sırasında üyelerle sohbet eden Elban, Ağrı’da görev yaptığı süre boyunca il genel meclis üyeleriyle uyum içerisinde güzel çalışmalara imza attıklarını belirtti.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Vali Süleyman Elban’a kendisine yaptığı veda ziyareti sırasında görev yaptığı süre zarfında Ağrı'ya kazandırdığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Belediye Başkanı Sayan, yeni görevi olan Adana Valiliğinde de başarılar diledi. Ziyarette Vali Elban, Belediye şeref defterini imzaladı. Başkan Savcı Sayan, tarafından Vali Elban'a plaket takdim edilmesinin ardından ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları, Ahmet Tunç, Kasım Bulan ve Mehmet Alpaslan'da hazır bulundu.

2017 yılının Haziran ayında yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Ağrı valiliğine atan Elban, 3 yıllık süre içerisinde başlattığı Ağrı’yı geliştirmeye yönelik projeleri ve hizmetleriyle Ağrı halkı tarafından sevildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2020, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER