AK PARTİ İL BAŞKANI HALİL ÖZYOLCU'DAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Ak Parti İl Başkanı Halil Özyolcu, Cumhurbaşkanının da video konferans katılım sağladığı 144. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda, söz alarak Ağrı ili adına taleplerde bulundu.

AK PARTİ İL BAŞKANI HALİL ÖZYOLCU'DAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Ak Parti İl Başkanı Halil Özyolcu, Cumhurbaşkanının da video konferans katılım sağladığı 144. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda, söz alarak Ağrı ili adına taleplerde bulundu. Toplantıya Ak Parti Ağrı İl başkanın yanı sıra Belediye Başkanı Savcı Sayan, Kadın ve gençlik kolları başkanları da katıldı.
Toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,: "İl başkanlığınız hayırlı olsun. Allah mahcup etmesin. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde, Savcı Sayan, Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı ile el ele vererek, Ağrı'yı güzel bir şekilde ayağa kaldıracaksınız" diyerek Ak Partini yeni seçilen İl Başkanı Halil Özyolcu'yu tebrik etti.


Ağrı’da yapılması istenen yatırımlar için SERKA Serhat Kalkınma Ajansının ilimizden yapılan proje başvurularını kabul edilmesi, bu konuda Ağrı'ya pozitif bir ayrıcalık tanınması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan destek isteyen Başkan Özyolcu ve Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Cumhurbaşkanının taleplere olumlu bakmasından dolayı teşekkürlerini dile getirdiler.
Ak Parti İl Başkanı Halil Özyolcu, : "Sayın Cumhurbaşkanım inşallah, Allah bizi, size mahcup ettirmesin. Kongremiz büyük bir şenlik havası içerisinde geçti. Listemizin toplumda büyük bir teveccüh gördüğünü zatıâlinize belirtmek istiyorum. 2021 den bu yana görev yapmış belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz, il başkanlarımızın tamamı, mevcutta dahil olmak üzere hepsinin onayını alan bir liste ile Ağrılı hemşerilerimizin önüne çıkmış bulunmaktayız.


Bu liste ile inşallah, 2023'e giden yolda başarılı olacağız. Benim sahada gördüğüm, sadece Ağrı için geçerli değil ama zatıâlinizden istirham edeceğim bir konu var. Teşkilatlarımızı motive etmek anlamında, bütün Türkiye açısından bu geçerli, iç huzuru ve iç birlikteliği sağlamak açısında, bunları gidermek için, Sayın Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki bey kongremize teşrif ettiler ve kongre sonrası hasbi, kalbi ve ihlaslı, mikrofonsuz bir şekilde muhabbet etti. Biz Özhaseki Başkanımızdan gerçekten çok etkilendik. Bütün başkanlarımızdan da bunu bekliyoruz." şeklinde konuştu.


Ağrı'da ve Türkiye genelinde mevcut yatırımların iyi olduğuna dikkat çeken Özyolcu, vatandaşların bunun farkında olduğunu vurguladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yatırım ve proje desteklerini talep eden Özyolcu, Ağrı ilinin hak etmesine rağmen, projeler ve yatırımlar konusunda yaşadığı haksızlıkları dile getirdi. Toplantı tebrik ve teşekkürler eşliğinde sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2021, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER