AKP Ağrı İl Başkanı Özyolcu'dan istifa haberlerine ilişkin açıklama geldi

Akp Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu paylaştığı basın metni ile istifa haberlerini asılsız olduğunu dile getirdi

AKP Ağrı İl Başkanı Özyolcu'dan istifa haberlerine ilişkin açıklama geldi

Akp Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu'nun paylaşmış olduğu metinde;

"Ak Parti Ağrı İl Teşkilatı olarak 24.02.2021 tarihinde görevimize başladık. Bu tarihten itibaren ilimize bir çok yatırımın gelmesine öncülük ettik. Ankara'da ilçe başkanlarımız, İl-İlçe Belediye başkanlarımız ile Bakanlarımızın kapısını aşındırarak halkımıza hizmet getirmeye gayret gösterdik, gösteriyoruz.

Daha geçen cumartesi Adalet Bakanımız Sayın Bekir Bozdağ ilimizi ziyaret etti. 3 yıldır tespit edilemeyen adliye binamızın yapılacağı yerin tespiti yapıldı. (Ağrının Doğusu)

Adliye binamızın yapılması kararlaştırıldı. Ağrı ilimizde İdare Mahkemesi’nin kurulması kararlaştırdı. İdare Mahkemesi’nin hizmet binasının yeri de belirlendi. Adliye mensupları için lojman yapılmasının kararı da verildi.

Bu gün de İlçe Belediye Başkanlarımızla, Enerji Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’i ziyaret ettik. Diyadin, Taşlıçay, Eleşkirt, Hamur ve Tutak ilçelerimize doğal gazın verilmesinin müjdesini aldık. Ağrılı hemşehrilerimize hayırlı olsun.

Ancak Ağrı ilimizde dedikodu üretip spekülasyon ve yalan haberler peşinde olanlar da mevcutturlar. Nitekim bugün uydurdukları haberlerle Ak Parti Ağrı il teşkilatının istifa ettiğini söylemişler. Bu yalan bir haberdir, bu iftiradır. Onlar yalan ve iftiralarıyla başbaşa kalsınlar,

bizler ise Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde millete hizmet için yolumuza devam ediyoruz. Durmak yok yola devam."

İfadelerine kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER