HÜDA PAR’dan Gazetemize ziyaret

HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Şaban Gökhan ve heyetinden Ağrı Memleket Gazetesine ziyaret gerçekleşti.

HÜDA PAR’dan Gazetemize ziyaret

Gazete müdürümüz Kerem Engin ve personelle hasbihal eden ekip basın kuruluşlarının önerilerini ve düşüncelerini önemsediklerinin altını çizdi. HÜDA PAR Ağrı İl Başkanı Gökhan, memleket için basının dile getirdiklerinin önemine dikkat ettiklerini dile getirdi.

Ziyarette basının önemine değinen Gökhan, "Basın halkın gözü kulağıdır. Görmediğimiz ve duymadığımız konulara basın daha hızlı ve kolay erişebiliyor. Bu kapsamda onlarla iletişim halinde olmamız gerekiyor. Medya olayları objektif ve doğru bir şekilde aktarması gerekir ki memlekette olan bitene vakıf olabilelim. Ve her zaman memleketimizin güzel yönleri ile gündem olmasını isteriz. Bunun için medyaya önemli rol düşmektedir. Ziyaretlerimizi esnaf ve çarşı genelinde de sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

Ağrı Memleket Gazetesi Müdürü Kerem Engin ise yapılan ziyareti önemsediklerini söyledi.
Engin, “Şehrimizin sorunlarına ve halkımızın beklentileri ile ilgili başta iktidar partisi olmak üzere bütün siyasi partileri çok iş düşüyor. Özellikle bizim beklentimiz, Ağrı'nın ve Ağrı halkının sorunları, talepleri ve yaşam kalitesinin yükseltilmesi noktasında yapılacak her türlü çalışmada siyasi partilerin kimliklerini bir kenara bırakıp Ağrı ortak paydasında buluşarak çözüm üretmesi gerekiyor. Toplumsal birlikteliğimizin partilerin çıkarlarından çok daha fazla önemsenmesi gerekiyor. " ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2022, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER