Ağrı Gençlik Merkezi Minik Yürekleri Sevindirdi

Ağrı Gençlik Merkezi Minik Yürekleri Sevindirdi

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Ağrı Merkezi gençlik liderleri ve gönüllü gençler, “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında Yavuz Selim İlkokulunu ziyaret ederek minik yüreklere unutmayacakları bir gün yaşattı.

css-infos.net casino siteleri

Anaokulu ve ilkokulundaki öğrencileri ziyaret eden gençlik liderleri ve gönüllü gençler, öğrencilerle birlikte palyaço eşliğinde yüz boyama etkinliği düzenleyerek, çeşitli oyunlar oynadılar.

Gençlik merkezine gelemeyen öğrencilerin ayağına hizmeti götüren liderler gün boyunca öğrencilerle eğlenceli zaman geçirerek, öğrencilere çeşitli hediyeler verdiler.

Gün boyu devam eden etkinlerle unutamayacakları bir gün yaşayan öğrenciler, bu tarz etkinliklerle çok eğlendiklerini belirterek, projede emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Aslan; Gençlerimizi Mutlu Etmeye Devam Edeceğiz

Gençlik merkezine gelemeyen öğrencilere ulaşmak istediklerini belirten Gençlik Liderlerinden Cihangir Aslan “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın “Merkezim Her Yerde” projesi ile Merkez Yavuz Selim İlkokulunda eğitim hayatını sürdüren minik yüreklerimiz ile bir araya geldik.

Liderlerimiz ve gönüllü gençlerimiz çocuklarımızla birlikte dolu dolu bir gün geçirerek, onlara unutamayacakları bir gün yaşattılar.

Bizlerin en büyük mutluluğu çocuklarımızın yüzlerindeki tebessümü görmek ve onların sevincine ortak olmak.Biz proje kapsamında köy köy, mahalle mahalle  gezerek, gençlik merkezimize gelemeyen gençlerimizi mutlu etmeye devam edeceğiz dedi.

Mahsuni İZCİ

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2024, 06:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER