Ağrı Vefa Spora saldırı

Ağrı Vefa Spor Kulübü, Erzurum Yakutiye Belediye Spor ile 2-2 berabere kaldığı maçta Ağrı Vefa Spor oyuncuları Yakutiyeli bazı taraftarların engellemesi üzerine sahadan çıkamadı.

Ağrı Vefa Spora saldırı

Bölgesel Amatör Lig'in 12. haftasında, Gsim Yüksek İrtifa Kamp Eğitim Merkezi 4 Nolu Stadi'nda Erzurum Yakutiye Belediye Spor'a Konuk olan Ağrı Vefa Spor maçta 2-2 berabere kalarak bir puan aldı.

Skoru beğenmeyen Erzurum Yakutiye Belediye Spor taraftarları saatlerce Ağrı Vefa spor sporcularını saha da rehin alarak taşla saldırdılar. Tamamen sahipsiz kalan Ağrı Vefa Sporlu sporcular saat 17:00'ye kadar sahada çıkamadı.

Bugün oynanan Yakutiye maçında Bedava bonus 65.'inci dakikada burnu kırılan Ağrı Vefa Spor oyuncusu Ozan Özdemir'in hastane sevki sırasında ambulansın saha içine girmesini engelleyen ve kulüp yöneticileri ve futbolculara yönelik ağır hareket eden Yakutiye Sporlu bazı taraflar saldırıda bulundu.

Erzurum Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü yetkililerinin devreye girmesi ile yaralı futbulcu hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2022, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER