Gençlik ve Spor Müdürü Din, öğrencilerle bir araya geldi

Gençlik ve Spor Müdürü Din, öğrencilerle bir araya geldi

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Ahmedi Hani Erkek Öğrenci Yurdunu ziyaret ederek öğrencilerle kahvaltıda bir araya geldi.
Yurt Müdürü Adem Araç ile birlikte yemekhane ve kahvaltı menüsünü inceleyen İl Müdürü Din, öğrencilerin yediği yemekler ve ücretleri hakkında bilgiler aldı. Öğrencilerle aynı masada kahvaltı yapan Din, öğrencilerin kendilerine ailelerin emaneti olduğunu belirtti.
Kahvaltı sonrasında öğrencilerle sohbet eden İl Müdürü Din, yurt imkânları hakkında yetkililerden bilgi alırken, öğrencilerin barınma ve eğitim konularındaki talep, memnuniyet ve beklentilerini dinledi.
Öğrencilerin her türlü ihtiyacıyla yakından ilgilendiklerini belirten İl Müdürü Din, “Öğrencilerimize nitelikli öğrenme olanaklarını sağlarken, onların ders dışındaki zamanlarını da sağlıklı, huzurlu ve güvenli ortamlarda geçirebilmeleri için şehirdeki bütün paydaş kurumlarla ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket ediyoruz. Sanat, kültür ve spor faaliyetlerinden, ulaşım ve barınmaya öğrencilerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak için devletimizin imkânlarını seferber ediyoruz” diye konuştu.

ağrı haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER