Patnos’ta Genç Yetenekler Yetişiyor

Patnos’ta Genç Yetenekler Yetişiyor

Ağrı Patnos'ta çocuklar için adeta bir vazgeçilmez etkinlik haline gelen Altay Spor Kulübü, gün geçtikçe daha çok güçleniyor.
Patnos'ta spora ve özelikle futbola ilgisi olan çocuklar için kaçınılmaz bir fırsat olarak bilinen Altay Spor Kulübünün 13 yaşındaki santraforu Fatih Zepak, Galatasaray'ın golcüsü Mauro İcardi'ye benzerliği adeta ilgi odağı oldu.
Altay Spor Kulübü kursiyerleri olup Patnos İdman Yurdu'nda oynayan Fatih Zepak (13) hem kişisel hem de futbol tarzı ile adından söz ettiriyor. Her ne kadar adı Fatih Zepak olsa bile takımdaki arkadaşları ona İcardi diye sesleniyor.
Attığı gollerle ve gol sevinci ile gönüllere taht kuran Patnos'un 13 yaşındaki İcardi'si yaptığı açıklamada "İzmir Altay Spor canlı casino siteleri Okulu kursiyeri olarak Patnos İdman Yurdu'nda forvet oyuncusu olarak oynuyorum. Geçen yıl Galatasaray'a transfer olan Mauro Icardi'yi adeta kendime örnek olarak belirledim. Attığım goller ve gol sevincim ile İcardi gibi davranmam kulüpteki adımı bile etkiledi. Adım Fatih Zepak, ama kimse bana adımla seslenmiyor herkes Icardi diye sesleniyor. Bende bundan mutlu oluyorum daha da iyi olmak için elimden geleni yapıyorum. Takım olarak 3'te 3 yaparak grubumuzda lideriz. İnşallah daha da iyi olacağız" dedi.
Patnos İdman Yurdu Başkanı Erhan Tunç "İlçemizde spor camiasının gelişmesi gerekiyor. Herkesin gönlün ferahlığı ile güvenip çocuğuna spora göndermesini istiyorum. Samimi ve eğitim odaklı çalışmalarımızın verdiği özgüven ile Patnos İdman Yurdu'nda sosyalleşmek çok kolaydır. Bilindiği üzere bizim minik İcardi'miz var oyun tarzı ile kulübe adeta renk katıyor. Biz kulüp olarak gerekli desteği sunacağız. Bu tüm sporcularımız için geçerlidir. Biz tüm halkımızdan ve iş adamlarımızdan destekler bekliyoruz eğer biz Patnos'ta destek alırsak daha da çok başarılara imza atacağız" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2024, 07:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER