Sporcular, Vitago Energy ile Ağrı Dağı'na tırmandı

Sporcular, Vitago Energy ile Ağrı Dağı'na tırmandı

Tohum Holding'n şirketi Vitago'nun desteklediği sporcular Vitago Energy ürünüyle Ağrı Dağı'na tırmanış gerçekleştirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Vitago, sporculara özel pre-workout ürünü olan Pro Energy ile Ağrı Dağı tırmanışına katılan iki amatör sporcuya destek verdi.

Vitago, tüketici sağlığı alanında yerli ve yenilikçi faaliyetlere imza atmaya devam ediyor. Carnipure L-Carnitine adlı global ham madde markasını kullanan Vitago Energy ürünü, sporcuların zorlu antrenman koşullarına hazırlık süreçlerinde destek sağlamayı hedefliyor.

Ürün, Taurin, Kafein, Vitamin C, Çinko, Qenzim Q10, Selenyum ve B12 vitaminleriyle zenginleştirilmiş olan efervesan tablet formunda sunuluyor ve günde 1 tablet tavsiye ediliyor.

GMP İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası, Organik Üretim Müteşebbis Sertifikası, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, HACCP 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi Sertifikası, Helal Üretim Sertifikası, Etik Uygunluk Sertifikası, FDA Amerikan Gıda Komisyonu Uygunluk Sertifikası, Vegan üretim sertifikası ve BRC (British Retail Consortium) sertifikaları ile güçlü üretim altyapısına sahip kendi fabrikasında üretimini sürdürüyor.

TRT Çocuk karakterlerini gıda takviyesi alanındaki tek lisanslı üreticisi olan Vitago, çocuklar için Vitago Kids markasıyla Rafadan Tayfa, Pırıl ve Z Takımı lisanslarıyla üretim yapmaya devam ediyor.

Premium grubu ürünlerle anlaşmalı eczanelerde yer alan Vitago, Daily ürün grubuyla Macrocenter, Migros, Watsons, Gratis, Eve Shop, File mağazalarında; Getir, Yemeksepeti, İstegelsin, TRTmarket.com, hepiyihisset.com sanal mağazalarda ve Trendyol, Hepsiburada, Amazon ve N11 başta olmak üzere tüm pazaryerlerindeki kendi resmi mağazasında kullanıcılarına doğrudan temas kuruyor.

Yurt dışında da Körfez ülkeleri ve Balkanlar başta olmak üzere Latin Amerika’dan Moğolistan’a kadar 13 farklı ülkede temsilciliği mevcut.

3 gün süren zorlu tırmanışın sonunda, Furkan Yaşar ve kardeşi zirveye ulaşarak Vitago Energy pankartını dalgalandırdı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen sporculardan birinin mesajı şu şekildeydi:

"Zirveye ulaşmak için 5 bin 137 metredeyken, bir anda şiddetli bir tipi bastırdı ve adım atmak neredeyse imkansız hale geldi. Zirveye varma umudumuz azalmıştı, ancak pes etmedik ve sonunda zirveyi görmeyi başardık. Vitago Energy pankartını çıkardığımızda, fırtınadan dolayı görüş mesafesi çok düşüktü, ama tam o anda rehberimiz kurtarıcı oldu. Pankart uçmaya başlamıştı, ancak rehberimiz son anda batonuyla onu yakalayarak bize geri verdi. Bu şekilde, iki Bulgar ve iki Türk sporcu olarak bir araya gelerek unutulmaz bir zirve fotoğrafı çektik."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER