Gönüllü Gençler Engelli Öğrencileri Unutmadı

Gönüllü Gençler Engelli Öğrencileri Unutmadı

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi gönüllü üyeleri, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” etkinlikleri kapsamında, engellilere yönelik program düzenledi.

 “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” etkinlikleri kapsamında, Ağrı Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllü gençler, 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesinde Ağrı Özel Eğitim Uygulama Okulu engelli öğrencileri ile bir araya geldi.

Düzenlenen etkinlikte çeşitli gösteri ve oyunlar ile eğlenceli anlar yaşayan engelli öğrenciler doyasıya eğlendi.

Kendileri için düzenlenen eğlenceli parkurlarını başarıyla tamamlayan engelli öğrenciler seyircilerin takdirini topladı.

Moral ve motivasyonlarının arttırılması ve desteklenmesi amacıyla düzenlenen etkinlikte konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din" Engelli kardeşlerimizin topluma kazandırılması için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzün üzerine ne düşüyorsa yapmaya devam edeceğiz.

Bu çalışmalarımızı koordinatörlerimiz başta olmak üzere tüm personelimizin özveri ve gayretleriyle devam ettireceğiz dedi.

Etkinlik sonunda engelli öğrenciler şampiyonluk madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Ebru Duru tarafından takdim edildi.

Program, engelli öğrencilerin lisesi öğrencilerle ve gönüllü gençler ile birlikte halay çekmesi ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER