Ağrılı Sporcu Badminton Milli Takımına Davet Edildi

Ağrılı Sporcu Badminton Milli Takımına Davet Edildi

Ağrı’dan Badminton milli takımına seçilen sporcu Feyza Fatma Erim, milli davet almanın gururunu yaşıyor.

Ağrılı Badmintoncu Feyza Fatma Erim (16), Türkiye Badminton Federasyonu tarafından Estonya’da düzenlenecek U-17 İnternational Uluslararası Badminton Şampiyonası için milli takım kadrosuna davet edildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Spor Hizmetleri Müdürü Cemil Budak, badminton antrenörü Nevzat Alpaslan, Bingöl Ulusoy ve sporcu Feyza Fatma Erim ile birlikte makamında kabul ederek tebrik etti.

Ağrı’da milli takım seçmelerine davet edilen sporcuların yetiştiğini görmek bize güç verdiğini belirten İl Müdürü Din, "Her daim sporcularımızın ve gençlerimizin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bu vesile ile antrenörümüz ve sporcumuzu tebrik ediyor, şampiyonada milli takımımıza başarılar diliyorum dedi.

Badminton antrenörü Nevzat Alpaslan ise yapmış olduğu açıklamada; Sporcumuz Feyza Fatma Erim ile yaklaşık olarak 9 yıldır çalışıyoruz, Çok başarılı bir sporcu. Ağrı’dan ilk defa Badminton branşında bir sporcu milli takımı davet edildi. Sporcuma yürekten inanıyorum. Milli bonus veren takımımıza ve sporcumuza başarılar dilerim dedi.

Feyza Fatma Erim: “Çok Mutluyum”

Milli sporcu Feyza Fatma Erim, milli takıma davet edildiğim için çok mutluyum. İnşallah milli takım arkadaşlarım ile birlikte ülkemize şampiyonluk kupasını getireceğiz dedi.

İl Müdürü Sporcuya ayakkabı ve eşofman takımı hediye ederek yolcu etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2024, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER